https://codeengineers.com/pl/offer/4-12-x-x-x/remarketing-google-i-facebook-php-symfony
nowoczesne samochody, szybkie motocykle - sprawdz serwis autorelacja.pl i dowiedz sie czegoś na ich temat! - artykul seo portal moto - swiat motoryzacji pod lupa - sprawdz najnowsze wiadomości na autorelacja.pl!
ustawianie zbieżności Warszawa altmot Jeśli chodzi o problemy związane z pracą silnika, elementów sterujących oraz wszelkich modułów, nasz elektromechanik bez problemu poradzi sobie zarówno z montażem jak i naprawą.
szukasz tanich dodatkow? sprawdz oferte zegarki z chin sklep, zapraszamy! zegarki z chin sklep zegarki z chin sklep online - duzy wybor i promocyjne ceny, zapraszamy! szukasz idealnego zegarka i jeszcze go nie znalazlaś? zapraszamy do nas - tanie zegarki z chin w sklepie lulany! na pewno znajdziesz coś dla siebie.          https://lulany.pl/pokrowce-samochodowe/     https://maniolo.pl/krotki-rekaw-kawaii-nowy-t-shirt-dzieci-2020-smieszne-om-nom-historie-lato-topy-cartoon-kid-t-shirt-koszulki-dziewczyny-chlopcy-unisex-tshirt/     rzepy samoprzylepne

Jak czyścić i pielęgnować terakotę?

13 Mar

Jak czyścić i pielęgnować terakotę?

Terakota jest materiałem, który często gości w naszych domach. Płytki z terakoty są bardzo popularne i chętnie stosowane jako powierzchnia podłogi zarówno w łazience i kuchni, jak i w holu, przedpokoju czy w innych pomieszczeniach. Podłogi z terakoty prezentują się estetycznie pod warunkiem, że o nie prawidłowo zadbamy. Tradycyjne zamiatanie, odkurzanie i mycie zabiera sporo czasu i energii i rzadko daje zadowalające wyniki. Przy zamiataniu kurz wzbija się w powietrze, a mycie zwykłym mopem może doprowadzić do pojawienia się nieestetycznych smug.

Jakie są metody czyszczenia terakoty?

Podłogi z terakoty wymagają regularnego zamiatania i odkurzania, ponieważ kurz, piasek i inne zanieczyszczenia mogą gromadzić się, czego efektem jest zalegający brud. Powierzchnia płytek powinna być czysta i lśniąca dlatego należy terakotę czyścić systematycznie. Najpierw należy kurz i zanieczyszczenia usunąć z podłogi, a następnie wymieszać płyn do czyszczenia terakoty z wodą i dokładnie wyczyścić podłogę. Trzeba jednak do środków chemicznych podchodzić ostrożnie, ponieważ mogą one porysować i uszkodzić podłogę. Najlepszym rozwiązaniem jest użycie nowoczesnego urządzenia, jakim jest Hizero Bionic Mop. Mycie terakoty z jego pomocą to idealny sposób.

Dlaczego warto użyć mopa Hizero do mycia terakoty?

Tego rodzaju urządzenie zapewnia nowoczesne mycie podłóg, które jest wygodne i szybkie. Nie wymaga dużego nakładu czasu pracy, środków czyszczących, sił ani energii, ponieważ jest wielofunkcyjne. Mop zamiata podłogi, myje je na mokro, wyciera do sucha, a dzięki stacji samoładującej sam się czyści. Dociera do wszelkich zakamarków, dzięki czemu podłoga jest idealnie czysta w każdym, nawet trudno dostępnym miejscu. Jest bardzo ekonomiczny i wydajny, ponieważ wystarczy zaledwie 1 litr wody na umycie ponad 100 m2 powierzchni. Usunie z podłogo nie tylko okruchy i inne materiały sypkie, ale także rozlane soki, sosy i tłuszcze. Poradzi sobie doskonale z zaschniętymi plamami.

Wygoda i funkcjonalność

Mop automatyczny jest nie tylko bardzo funkcjonalny, ale wygodny i prosty w obsłudze, ponieważ steruje się nim przy użyciu zaledwie dwóch przycisków. Jego wykorzystanie zapewnia duży komfort użytkowania. Dzięki temu, że wyposażony jest w panel LED użytkownik jest informowany o wszystkich funkcjach urządzenia. Kolorowa dioda informuje o statusie pracy urządzenia. Zbiorniki na wodę i na odpady stałe są bardzo praktyczne i zapewniają higieniczne i szybkie opróżnianie z zanieczyszczeń. Stacja ładowania, inteligentny monitoring, polymer czyszczący i zabezpieczenie baterii to jego następne zalety.
Czyszczenie terakoty przy użyciu mopa Hizero to wygoda i duża oszczędność czasu.